Rodinný/párový portrét

Nejraději fotíme venku. Sejdeme se s vámi na vašem oblíbeném místě, nebo společně vymyslíme, kde by focení bylo nejlepší. Poradíme vám také s výběrem vhodného oblečení. Na začátek si dopřejeme dostatek času na to, abychom rozpustili případnou nervozitu. Je pro nás důležité, abyste se při focení cítili co nejpřirozeněji, a proto vás nebudeme nutit do strnulého pózování. Naopak, budeme rádi, když budete fotky vymýšlet společně s námi. Rádi ale samozřejmě i poradíme, budete-li chtít. Můžete si s sebou vzít oblíbené předměty (hračky, knížky, sportovní náčiní) nebo věci, které vás nějak charakterizují. Použijeme je k tomu, aby vás focení bavilo a abychom fotky trochu ozvláštnili.

Můžeme se také domluvit na focení u vás doma, v dětské herně nebo na jiném vhodném místě.


Trocha toho pózování u garáží
Untitled photo

Rodinné oslavy (obědy, pikniky…)

Vyfotíme vaši oslavu doma, v restauraci, dětském koutku… Kromě toho, že zachytíme všechny podstatné okamžiky oslavy (předávání dárků, přípitek, krájení dortu), se zaměříme na momentky, a budete-li chtít, také skupinové portréty. Pozvěte si nás i tehdy, když budete chtít zachytit vzpomínky na společné chvíle u vás doma, třeba při rodinné snídani, obědě s přáteli nebo i v průběhu vašeho běžného víkendu.


Křtiny

Můžete si nás pozvat na křest malých miminek, ale i větších dětí nebo dospělých. Předem se domluvíme s knězem či jáhnem, který bude křtít, na podmínkách focení ve vašem kostele. Pokud se bude křest konat při mši svaté, můžeme zachytit i průběh mše, bude-li to možné. Po skončení obřadu fotíme skupinky a pokud máte zájem, můžeme se domluvit i o focení na oslavě.

Untitled photo
Powered by SmugMug Owner Log In